Bericht

Database

Noord-Hollandse gegevens in WieWasWie

Inhoud Noord-Hollandse gegevens in WieWasWie

Sinds januari 2013 zijn de genealogische gegevens van het Noord-Hollands Archief uit GenLias en Digitale Stamboom beschikbaar in WieWasWie. In WieWasWie is helaas nog geen inhoudsopgave beschikbaar. Hieronder vindt u een overzicht van de door het Noord-Hollands Archief in WieWasWie beschikbaar gestelde aktes van de Burgerlijke Stand:

Plaats BS Geboorte BS Huwelijk BS Overlijden
Aalsmeer 1811-1902 1811-1922 1811-1950
Aardswoud 1811
Abbekerk 1811-1922 1811-1950
Akersloot 1811-1922 1823-1845, 1890-1900
Alkmaar 1811-1922 1860-1861
Amsterdam 1874-1932
Andijk 1812-1922
Ankeveen 1811, 1818-1922
Anna Paulowna 1870-1922 1811-1950
Assendelft 1811-1922 1811-1950
Avenhorn 1811-1922 1811-1950
Barsingerhorn 1812-1922 1811-1950
Beemster 1811-1922 1811-1950
Beets 1811-1922 1811-1950
Bennebroek 1817-1902 1817-1932 1817-1950
Bergen 1811-1922
Berkenrode 1817-1857 1817-1857 1817-1857
Berkhout 1811-1922 1811-1950
Beverwijk 1811-1902 1811-1932 1811-1950
Bijlmermeer 1811, 1817-1847
Blaricum 1811, 1815-1922
Bloemendaal 1811-1902 1811-1922 1811-1950
Blokker 1811-1922
Bovenkarspel 1811-1922 1811-1844
Broek in Waterland 1811-1922 1811-1836
Broek op Langedijk 1811-1922
Buiksloot 1811-1920 1811-1920
Bussum 1817-1922
Callantsoog 1817-1922 1811-1950
Castricum 1811-1922 1811-1950
De Rijp 1811-1922
Den Helder 1811-1922 1811-1922
Diemen 1811-1922
Durgerdam 1811, 1817-1818
Edam 1811-1922 1820-1847
Egmond aan Zee 1811-1922
Egmond-Binnen 1811-1922
Enkhuizen 1811-1922
Etersheim 1817-1847 1817-1847
Graft 1811-1922
Groet 1811, 1817-1833 1811, 1817-1833
Grootebroek 1811-1922 1811-1950
Grosthuizen 1811, 1817-1854
Haarlem 1811-1922 1812-1926
Haarlemmerliede 1817-1863 1817-1863 1817-1863
Haarlemmerliede en Spaarnwoude 1863-1902 1863-1932 1863-1950
Haarlemmermeer 1856-1902 1856-1932 1856-1950
Harenkarspel 1811-1922
Heemskerk 1811-1902 1811-1932 1811-1950
Heemstede 1812-1902 1812-1922 1812-1950
Heerhugowaard 1811-1922 1811-1950
Heiloo 1811-1922
Hensbroek 1817-1902 1811, 1817-1950
Hilversum 1811-1922 1857-1859, 1864-1950
Holysloot 1811, 1817-1818 1811, 1817-1818
Hoogkarspel 1811-1922
Hoogwoud 1811-1922 1811-1950
Hoorn 1811-1922 1811-1833
Houtrijk en Polanen 1817-1863 1817-1863 1817-1863
Huizen 1811-1922
Ilpendam 1811-1922 1811-1950
Jisp 1812-1922
Katwoude 1817-1922 1811, 1817-1950
Koedijk 1811-1922
Koog aan de Zaan 1811-1922 1848-1950
Kortenhoef 1811-1922
Krommenie 1812-1922
Kwadijk 1817-1922
Landsmeer 1811-1922
Laren 1811-1922
Limmen 1811, 1817-1922
Marken 1811-1922
Medemblik 1812-1922 1812-1950
Middelie 1812-1922
Midwoud 1811-1922
Monnickendam 1811-1922 1811-1950
Muiden 1811-1922
Muiderberg 1811 1811
Naarden 1811-1922
Nederhorst den Berg 1811-1922 1811-1950
Nibbixwoud 1817-1922 1817-1950
Nieuwe Niedorp 1811-1922
Nieuwendam 1812-1920 1811-1920
Nieuwer-Amstel 1811-1922 1812-1817
Noord-Scharwoude 1811-1922
Obdam 1811-1922 1811-1950
Oosthuizen 1811-1922
Oostzaan 1812-1922 1811-1837
Oostzaandam 1811 1811
Opmeer 1811, 1817-1922 1811, 1817-1950
Opperdoes 1811, 1817-1922
Oterleek 1811, 1817-1922
Oude Niedorp 1811-1922
Oudendijk 1817-1922
Ouder-Amstel 1811-1922
Oudkarspel 1811-1922
Oudorp 1817-1922 1811-1950
Petten 1811, 1817-1922 1811, 1817-1929
Purmerend 1817-1922
Purmerland en den Ilp 1811
Ransdorp 1811-1920 1811-1920
Rietwijk en Rietwijkeroord 1817-1854 1817-1854
Schagen 1812-1922
Schardam 1817-1854 1817-1854
Scharwoude 1811-1854
Schellingwoude 1817-1857
Schellinkhout 1811-1922
Schermerhorn 1812-1922
Schoorl 1811-1922
Schoten 1817-1902 1817-1927 1817-1927
‘s-Graveland 1811-1922
Sijbekarspel 1811-1922 1811-1950
Sint Maarten 1811-1922 1811-1950
Sint Pancras 1811, 1817-1922 1811, 1817-1950
Sloten 1811-1920 1811-1876, 1882-1886
Spaarndam 1812-1927 1812-1927 1812-1927
Spaarnwoude 1812-1857 1812-1857 1812-1857
Spanbroek 1811-1922 1811-1950
Texel 1811-1922 1811-1950
Thamen 1811, 1818-1820 1811, 1818-1820 1811, 1818-1820
Twisk 1811-1922 1811-1950
Uitgeest 1811-1902 1811-1932 1811-1950
Uithoorn 1811-1902 1811-1932 1811-1950
Ursem 1812-1922 1812-1950
Veenhuizen 1815-1854 1815-1854
Velsen 1812-1902 1812-1922 1812-1950
Venhuizen 1811-1922 1811-1950
Warder 1817-1922 1884-1950
Warmenhuizen 1811-1922
Watergraafsmeer 1811, 1817-1920
Weesp 1811-1922
Weesperkarspel 1811, 1816-1922
Wervershoof 1811, 1817-1922
Westwoud 1817-1922
Westzaan 1812-1922
Westzaandam 1811 1811
Wieringen 1812-1922 1812-1950
Wieringermeer 1938-1950
Wieringerwaard 1811-1922 1811-1837
Wijdenes 1811, 1817-1922
Wijdewormer 1811, 1817-1922 1817-1950
Wijk aan Zee en Duin 1817-1902 1817-1922 1817-1936
Wimmenum 1817-1857 1820-1857
Winkel 1812-1922
Wognum 1811-1922 1811-1950
Wormer 1811-1922
Wormerveer 1812-1922
Zaandam 1812-1922 1812-1950
Zaandijk 1811-1922
Zandvoort 1812-1902 1812-1932 1812-1950
Zijpe 1811-1922 1811-1950
Zuid- en Noord-Schermer 1812-1922
Zuid-Schalkwijk 1817-1863 1817-1863 1817-1863
Zuid-Scharwoude 1817-1922
Zunderdorp 1811 1811
Zwaag 1811-1922